За даними Верховної ради України
Історична дата утворення села Нове - 1993 рік.
Хоча зі слів старожителів села воно існує з 1957 року. На той час були вулиці: Чкалова, Садова, Польова. Обслуговувала село Нове інфраструктура Старої Боярки, але територіально воно належало Тарасівській сільраді.
Розповідають, що для доведення визнання села Нового Хабаровим ( в честь якого була названа вул. Хабарова в селі Новому ) був надісланий лист в Москву з проханням відповісти за даною адресою. Адреса була вказала: село Нове, вул. .... . На лист прийшла відповідь. Це і було доказом того, що село Нове існувало документально.
Станом на 1993 рік:
Населення села - 388 осіб.
Територія села - 3560 тис.кв.м.
Герб, Хоругва та Штандарт сільського голови села Тарасівка та села Нове були затверджені 24 березня 2006р. рішенням 23-ї сесії 4-го скликання Тарасівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.
Сучасний герб - щит перетятий хвилясто у два виступи і три западини лазуровим та зеленим. У першій частині - Архистратиг Михаїл у срібних обладунках і червоному плащі, з вогняним мечем у правій руці і срібним щитом у лівій; у другій - золота скіфська пектораль. Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний золотою сiльською короною.
Зелений колір - символ природи. Пектораль означає, що поселення на цьому місці існувало ще у скіфські часи. Вигини символізують першу назву поселення - "Боярка", яка походить від слова "буєраки", тобто пагорби. Архистратиг Михаїл означає належність села до Київщини.
Хоругва - зелене квадратне полотнище, в якому жовта скіфська пектораль. У пектораль вписаний жовтий розширений хрест із подовженим нижнім раменом. Козацький хрест одночасно є релігійним символом, знаком відродження села після монголо-татарської навали, належності села до Києво-Печерського, а згодом Михайлівського Золотоверхого монастирів, а також прадавньої церкви Успіння Пресвятої Богородиці.
Штандарт сільського голови - квадратне синє полотнище, в якому знаходиться герб села в жовтому картуші, увінчаний жовтою сільською короною. З обох боків герб супроводжується вертикальним візерунком із жовтого дубового листя. Висота герба і візерунка - 9/10 від висоти штандарту. З трьох сторін штандарт облямований жовтими торочками.
Автори герба, хоругви та штандарту сільського голови - В.Напиткін, В.Мисак, В.Сизон.
Село Тарасівка є невідємною частиною історії села Нового.
Інформація взята з порталу http://who-is-who.com.ua
Завжди радий Вашим відгукам з цікавими посиланнями на цікаві історичні дані заснування та розвитку нашого ще поки такого молодого села...
я тоже интересовался историей села Новое, и что-то особо никакой информации нету. Спасибо за этот сайт!
ВідповістиВидалитиДа. Реальную историю могут рассказать только старожилы этого села...
ВідповістиВидалитиВам историю расскажут 5 товарищей из налоговой академии, который где силой, а где обманом нахватались паевой земли вокруг села Нового, сделали Генплан села Нового и перевели незаконно все земли под строительство! Так что у Вас уже есть латифундисты-хазяева под которых и напишут историю села.
ВідповістиВидалитиЗвучит громко, есть доказательства?
ВідповістиВидалитиЯ сплетни не собираю!
ВідповістиВидалитиЕсли Вы их не собираете, зачем тогда распостраняете?
ВідповістиВидалитиИ не распространяю!
ВідповістиВидалитиМогу помочь в создинии странички истории села. У меня есть контакт человечка, который занимается изучением истории села Тарасовка и Новое уже давно. есть много чего.
ВідповістиВидалитиСкиньте мне свой контакт на почту, я отзвонюсь rom192@yandex.ru
Контакт info@selonovoe.org.ua
ВідповістиВидалитиКак зарегистрировать почту на selonovoe.org.ua?=)
ВідповістиВидалитиСамому никак. Могу помочь, если объяснишь зачем ?
Видалити